25 серпня 20:30
Дах ЦУМ, Хрещатик 38

Рок балади
на даху ЦУМ

Оркестр «Віртуози Києва»

Квитки на 20:30

Останні концерти цього літа 🔥

Якщо ви були на концертах Віртуозів, ви здогадуєтеся, що це буде круто!

Ви почуєте улюблені композиції U2, Queen, Nirvana, Aerosmith, Metallica, Beatles, Scorpions, AC/DC, The Rolling Stones, Fleetwood Mac, Pink Floyd, Eagles, Phil Collins, Survivor і інших великих музикантів сучасності. Це буде унікальний концерт, коли кращі класичні музиканти грають музику кращих рок музикантів

Крім неймовірного концерту, можна буде насолодитися келихом вина (не входить у вартість квитка) і прекрасним пейзажем з висоти пташиного польоту 🍷

Оркестр «Віртуози Києва»

Номінанти премії «Classical Music Awards 2018» за кращий диск року. Перший незалежний і кращий оркестр України, який складається з вихованців легендарного Богодара Которовича.

Всього за декілька років оркестр став самим затребуваним оркестром в країні. Головний диригент - номінант на премію Греммі Дмитро Яблонський (США-Ізраїль), який диригував Лондонським Королівським та Єрусалимським оркестром.

Записи та тури з українськими та світовими зірками, спільний тур і диск з Борисом Гребєнщиковим. Регулярні учасники міжнародних музичних фестивалів.

Рок балади
на даху ЦУМ

Кількість квитків обмежена

Квитки на 20:30

Або в касах
concert.ua — +38 (044) 222 00 22