19 червня на літній терасі Комплексу «Торонто-Київ» прозвучить джаз у виконанні квінтету Дмитра Bobeen Александрова.
М’яке світло вечірнього міста, музика просто неба та вид на костел Святого Миколая створять атмосферу, де хочеться сповільнитися і просто насолоджуватися моментом.
На гостей чекає вечір живих імпровізацій, знайомих мелодій і музики, яка звучить особливо красиво під відкритим небом.
📍Комплекс «Торонто-Київ»
🕖 19:00 | 19 червня